Jak spolupráce funguje

Podklady

Zaslání podkladů od zákazníka. Půdorys, fotky stávajícího interiéru, fotky inspirací, požadavky na funkčnost.

Pracovní verze

Zpracujeme pracovní verzi, kterou Vám zašleme ke schválení.

Odladění 

Společně odladíme detaily a pustíme se do renderování finální vizualizace.

Vizualizace

Zasíláme Vám kvalitní vizualizaci pro Vašeho zákazníka. 

V tomto článku Vám chceme na konkrétní zakázce ukázat, jak celá spolupráce funguje. 

Vše začínám tím, že nám zašlete podklady a požadavky zákazníka. Zpravidla se jedná o půdorys, vhodné jsou také fotky stávajícího interiéru, dále požadavky zákazníka na vybavení interiéru a fotky inspirací v jakém stylu by si zákazník své budoucí bydlení představoval. Jak uvidíte dále v tomto článku, náčrtky mohou být zcela jednoduché, vše společně doladíme do výsledné podoby. 

Zákazník oslovil našeho klienta s přáním nového dětského pokoje, zároveň zaslal jednoduchý náčrtek jeho představy. 

Z těchto jednoduchých náčrtů jsme vytvořili pracovní verzi vizualizace, kterou jsme společně doladili do požadované podoby. Veškeré úpravy v pracovní verzi jsou v ceně vizualizace. Na dalších obrázcích uvidíte jak vypadá tato pracovní verze.

Poté co jsme odsouhlasili výslednou podobu nového interiéru, jsme se pustili do renderování finální verze vizualizace.

Pro tento projekt bylo předáno 7 pohledů na celý interiér. Cena vizualizace byla 3200,-. Po předání vizualizací zákazníkovi, požadoval zákazník několik úprav. Vzhledem k umístění skříně za dveřmi přišel s myšlenkou vestavné skříně s posuvnými dveřmi. Dále byla upravena skříňka nad psacím stolem a byl také přidán úložný prostor za postelí, který slouží k ukládání lůžkovin a také výsuvná přistýlka. Po úpravách vizualizace vypadaly takto:

S touto podobou interiéru byl zákazník spokojen a klient se pustil do výroby.

Naše vizualizace pomáhají zákazníkům při rozhodování o vhodných materiálech, barvách a dispozici prostoru. Tím jim umožňujeme udělat informovaná rozhodnutí bez rizika nepřesností a nesrovnalostí.